Działamy na rynku od 1984

roku

Korzenie firmy KLIMASTER Jerzy Bystrzyński i Tomasz Mróz sięgają roku 1984. Na początku byliśmy zespołem kilku osób pracujących nad wspólnymi tematami. W roku 1997 założyliśmy spółkę cywilną, którą w roku 2000 przekształciliśmy w spółkę jawną.

Jesteśmy absolwentami Politechniki Gdańskiej, wydział BM, specjalność Wentylacja i Klimatyzacja. Naszą pasją (oprócz wymyślania najlepszych układów wentylacji i klimatyzacji) są narty i żeglarstwo. Zatrudniamy wysokokwalifikowanych inżynierów po kierunkowych studiach technicznych, z bogatą wiedzą i doświadczeniem praktycznym zdobytym na budowach przy realizacji wielu instalacji.

ponad 450 realizacji

w obiektach o dużym stopniu złożoności

Komputerowe stacje robocze wyposażone w najnowsze oprogramowanie pozwalają na rysowanie instalacji w przestrzeni 3-wymiarowej, szybkie obliczenia, precyzyjne dobory elementów instalacyjnych i efektywną edycję danych. Zapewnia to realizację opracowań na najwyższym poziomie. Dysponujemy własnym zapleczem poligraficznym, pozwalającym na szybkie wydanie opracowań projektowych. W procesie projektowania wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia branży instalacyjnej jak również najnowsze techniki projektowania komputerowego i obliczeń (Sprawdź projekty Revit).
W firmie funkcjonuje system zapewnienia jakości oparty o normę ISO 9001. Posiadamy również Świadectwo IPP, wydane przez Izbę Projektowania Budowlanego w Warszawie.

Obaj właściciele firmy to RZECZOZNAWCY BUDOWLANI w dziedzinie wentylacji i klimatyzacji oraz czynni projektanci z uprawnieniami bez ograniczeń.

Zaufali nam

Kontakt

KLIMaster
J. Bystrzyński i T. Mróz Sp. j.

ul. Świętokrzyska 62
80-180 Gdańsk
NIP 583-21-20-243

tel. (58) 304-71-78
tel. (58) 304-71-79
e-mail: klimaster@klimaster.pl

Pełny
kontakt